تاریخچه

شرکت توليدي بازرگاني انوشا پرشيا در اسفند ماه 1385با ساختار سهامي خاص در محيطي خانوادگي تاُسيس گرديد.

انگيزه تاُسيس آن، ورود به عرصه توليد در صنعت پلي الفين ها بوده است.درگام نخست،بااتکاء به تجارب مطالعاتي و سخت افزاري و به منظور حضوري توانمند در عرصه بازار داخل و خارج ، براي توليد محصولاتي که موجب بالندگي ميهن عزيزمان باشد، در سال 1389موفق به دريافت پروانه بهره برداري توليد لوله هاي پلي اتيلن ميگردد.

محل احداث کارخانه، در شهرک صنعتي اشتهارد، بهترين موقعيت مکاني در چهارراه مواصلاتي کشور به منظور سهولت و صرفه اقتصادي در دسترسي به بازار مصرف و تاُمين مواداوليه بوده است.

دانش فنی متخصصان ایرانی انوشا پرشیا

هـمزمان بـا نـصب و راه اندازي خطوط توليد، توسط تکنسين هاي کمپاني هاي طرف قرارداد، ضمن آموزش کاربران ايراني، دانش فني ماشين آلات و نحوه کاربري نيز مستقل و در اختيار قرار گرفت.

حضور متخصصین مجرب و فارغ التحصیلان  دانشگاه های معتبر داخلی، که سابقه  تدریس در زمینه شغلی خود را هم داشته و مدیریت خطوط تولید و آزمایشگاه و کنترل کیفیت را بر عهده دارند، این اطمینان را به وجود آورده اند که تولید محصول، کاملا منطبق بر نیاز کشور و بخش صادرات و محصولی عاری از هرگونه انحرافی از استانداردهاست.

رعایت استاندارد های فنی و کیفی

رعایت استاندارد های مرسوم و معتبر و الزاماتی که در آنها یاد آوری گردیده اند، شامل ISIRI و ( IGS-M-PL-014-1( 2 بر پایه EN1555 و الزاماتی  که برای تولید لوله پلی اتیلنی از سوی اداره کل بهبود و توسعه روش های آبیاری تحت فشار وضع گردیده است، و همچنین الزامات استقرار 17025 ISO/IEC (کنترل کیفیت در آزمایشگاه) و  ISO9001 – 2008 (سیستم مدیریت کیفیت) و نیز استانداردهای جاری و مرتبط با آنها، مصرف کننده را متقاعد می کند که تولیدی با کیفیت در اختیار دارد.