شرکت تولیدی و بازرگانی انوشا پرشیا یکی از مجهزترین و به روزترین کارخانه های تولید کننده لوله های پلی اتیلن برای مصارف آب و گاز در ایران است. با توجه به کیفیت بالا و حداقل زمان انتظار برای تولید، دیری از زمان افتتاح کارخانه انوشا پرشیا نگذشته بود که شرکت های گاز استانی به جمع مشتریان ما پیوستند و هم اکنون ۲۷ شرکت گاز استانی در سطح کشور در حال همکاری با انوشا پرشیا می باشند. همچنین  شرکت انوشا پرشیا به عنوان کار آفرین برترانتخاب گردید.

چشم انداز شرکت انوشا پرشیا

کیفیت:

تولید لوله های پلی اتیلن با استفاده از مواد اولیه درجه یک جهانی و به کمک تکنولوژی بالای دستگاه های ساخت اروپا سبب ایجاد کیفیت بالا در محصولات انوشا پرشیا گردیده است. همچنین به جهت کنترل مستمر کیفیت محصولات، آزمایشگاه مجهز انوشا پرشیا در بدو تاسیس کارخانه افتتاح گردید. پرسنل مجرب و آموزش دیده در بهترین مراکز علمی کشور با استفاده از به روزترین تجهیزات آزمایشگاهی ساخت کشورهای اروپایی در حال پایش دایم کیفیت محصولات انوشا پرشیا هستند.

فن آوری به روز:

با توجه به اهمیت بالای ایمنی در محصولات تولیدی انوشا پرشیا با توجه به کاربرد آن در خطوط انتقال گاز ملی ، استفاده از ماشین آلات با تکنولوژی به روز اروپایی در شرکت انوشا پرشیا در صدر اهمیت قرار دارد. همچنین در زمینه پایش کیفیت و ایمنی محصولات، آزمایشگاه انوشا پرشیا نیز با بهترین و به روزترین تجهیزات، مجهز گردیده است.

تولید ملی و کارآفرینی:

در ورای تمامی چشم اندازهای فوق، تولید محصولات ملی با کیفیت بالا و برازنده ایرانی از اهمیت بالایی برخوردار است. همچنین ایجاد اشتغال برای هموطنان ایرانی یکی از دغدغه های اصلی و همیشگی مدیران انوشا پرشیا بوده است. انتخاب این شرکت به عنوان کارآفرین نمونه استان البرز در سال ۱۳۹۲ خود مهر تاییدی بر این مدعاست.